Powinszowania dla owocowej gminy

Wojewoda wziął udział  w obchodach 25-lecia samorządu gminy Puławy, słynącej z truskawek
30.05.2015

To były wielkie reformy - podkreślił wojewoda lubelski Wojciech Wilk goszcząc w Gołębiu na obchodach 25-lecia samorządu gminy Puławy, przypominając utworzenie samorządów gminnych w 1990 roku i kolejną reformę samorządową z 1998 roku.
 

Ćwierć wieku samorządu w gminie Kraśnik

Ogromne gratulacje, a przede wszystkim zadowolenie z sukcesów gminy Kraśnik wyraził wojewoda Wojciech Wilk w trakcie obchodów jubileuszu miejscowego samorządu.
30.05.2015

Ogromne gratulacje, a przede wszystkim zadowolenie z sukcesów gminy Kraśnik wyraził wojewoda Wojciech Wilk w trakcie obchodów jubileuszu miejscowego samorządu.
 

Wojewoda gratuluje gminie Janów Lubelski

Wojewoda Wojciech Wilk podkreślił, że refoma samorządowa z lat 1990 i 1998 okazala się jedną z najbardziej udanych zmian systemowych w Polsce
29.05.2015

Wojewoda Wojciech Wilk wziął udział w obchodach 25-lecia samorządu w gminie Janów Lubelski.
 

Wojewoda przekazuje 10 tys. złotych dla poszkodowanych przez nawałnice

Wojewoda lubelski Wojciech Wilk zdecydował o przekazaniu z budżetu wojewody 10 tysięcy złotych na pomoc dla sześciu rodzin z miasta Zamość, które zostały dotkliwie poszkodowane w czasie ostatnich burz i nawałnic.
29.05.2015

Wojewoda lubelski Wojciech Wilk zdecydował o przekazaniu z budżetu wojewody 10 tysięcy złotych na pomoc dla sześciu rodzin z Zamościa, które zostały dotkliwie poszkodowane w czasie ostatnich burz i nawałnic.
 

 

Dzienniki Urzędowe

 

ePUAP

 

Programy i Projekty

 

Wirtualny spacer

 

Fotogaleria

 
 

   Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Lublinie      Wojewódzki Inspektorat Inspekcji Handlowej w Lublinie      Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Lublinie       Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Lublinie       Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie     Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie       Wojewódzki Inspektorat Transportu Drogowego w Lublinie     Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Lublinie     Wojewódzki Inspektorat Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych w Lublinie      Kuratorium Oświaty w Lublinie       Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Lublinie       Wojewódzki Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Lublinie       Wojewódzki Urząd Ochrony Zabytków w Lublinie