EMP@TIA, CAS (terminy przesyłania sprawozdań)

Terminarz przesyłów sprawozdań z podobszarów PS, WRSPZ, SW w Centralnej Aplikacji Statystycznej w 2017 roku

poniedziałek, 3 Kwiecień, 2017 - 12:45

Informacja w sprawie podpisywania przez osoby upoważnione sprawozdań przesyłanych w systemie CAS

czwartek, 6 Lipiec, 2017 - 15:00

Szanowni Państwo,

w związku z pytaniami kierowanymi do Departamentu Informatyki MRPiPS w sprawie podpisywania przez osoby upoważnione sprawozdań przesyłanych w systemie CAS zostało skierowane zapytanie do Departamentu Pomocy i Integracji Społecznej MRPiPS w przedmiotowej kwestii:

"Uprzejmie proszę o wyjaśnienie zagadnienia dotyczącego realizacji zadania wynikającego z ustawy z dnia 12 marca 2004 r. o pomocy społecznej (Dz. U. 2016 r., poz. 930, z późn. zm.).

Ponowne wczytanie zbiorów centralnych SW za I kwartał br. - dot. jednostek, które mają program Sygnity do SW.

czwartek, 25 Maj, 2017 - 09:30

Szanowni Państwo

W związku z wykrytymi przez MRPiPS brakami w zbiorach centralnych SW,  przekazanych przez gminy używające aplikacji Sygnity do obsługi świadczeń SW zwracamy się prośbą o ponowne wczytanie zbiorów centralnych SW za I kwartał br. (po uprzedniej aktualizacji Oprogramowania  - to ważne !!!) nie później niż do 31 maja br.  

 

Prezentacje z ostatniej konferencji dot. nowych usług w Emp@tii

środa, 24 Maj, 2017 - 13:45

 

W dniach 10-12 maja 2017 r. odbyła się w Gołdapii konferencja pn.: "Kolejny okres świadczeniowy – nowe wyzwania, nowe możliwości"  organizowana przez Departament Informatyki Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

Pismo Dyrektora Departamentu Pomocy i Integracji Społecznej MRPiPS w sprawie elektronicznych rodzinnych wywiadów środowiskowych

środa, 12 Kwiecień, 2017 - 15:00

Odnawianie certyfikatów systemów dziedzinowych

piątek, 17 Marzec, 2017 - 15:00

Prosimy o odnawianie certyfikatów systemów dziedzinowych (jeżeli certyfikat wygasł oczywiście). W załączeniu instrukcje jak odnowić certyfikat..

 

Bez aktywnego certyfikatu nie działają żadne usługi (PESEL/ MF/ ZUS/ CEIDG/ KRS/ AC RP/ EKSMOoN/ OBSŁUGA BENEFICJENTA AKTUALIZACJA / WERYFIKUJ WYSTĘPOWANIE OSOBY / WERYFIKUJ DANE OSOBY W CBB/ UDOSTĘPNIJ DANE OSOBY W CBB).

 

Jednocześnie przypominamy o konieczności aktualizacji systemów dziedzinowych do najnowszej wersji.

 

Informujemy też, że na stronie:

 

Strony