facebook

 • 31.07.2014

  Wizyta w stadninie w Janowie Podlaskim

  Wojewoda Wojciech Wilk w stadninie koni w Janowie Podlaskim

  Stadnina koni w Janowie Podlaskim już szykuje się na Pride of Poland, największą, najbardziej prestiżową i najsłynniejszą aukcję koni czystej krwi arabskiej w Polsce, Europie, a być może i na świecie.

  Wojewoda lubelski Wojciech Wilk odwiedził w czwartek janowską stadninę, która jest najstarszym państwowym gospodarstwem tego typu w kraju.

  Po stadninie wojewodę oprowadzał...

 • 31.07.2014

  Nowe mieszkania socjalne w Janowie Podlaskim

  Otwarcie socjalnych budynków mieszkalnych w Janowie Podlaskim

  Wojewoda lubelski Wojciech Wilk wziął udział w otwarciu nowych socjalnych budynków mieszkalnych w Janowie Podlaskim. Wraz z wójtem gminy Janów Podlaski Jackiem Hurą oraz posłem Stanisławem Żmijanem wojewoda przeciął wstęgę dokonując symbolicznego otwarcia i przekazania mieszkań do użytku.

  Gmina Janów Podlaski wybudowała 3 bloki po 10 mieszkań w każdym. Koszt budowy wyniósł ok...

 • 31.07.2014

  Spotkanie z konsulem generalnym Ukrainy

  Wojewoda lubelski Wojciech Wilk i konsul generalny Ukrainy w Lublinie Iwan Hrycak, fot. Konsula Generalny Ukrainy w Lublinie

  Wojewoda lubelski Wojciech Wilk złożył wizytę w Konsulacie Generalnym Ukrainy w Lublinie, gdzie spotkał się z konsulem Iwanem Hrycakiem.

  W czasie rozmowy wojewoda i konsul omówili aktualną sytuację na Ukrainie. W czasie spotkania poruszono także temat wspólnych polsko – ukraińskich uroczystości zbliżających się w najbliższych miesiącach.

  W czasie wizyty w Konsulacie...

Biuletyn Informacji Publicznej LUW w Lublinie
Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego
e-urząd
Dzienniki Urzędowe
Programy i Projekty
Wirtualny spacer - LUW w Lublinie

 

Back to Top