Aktualności

Grupa Azoty coraz silniejsza

24.02.2017

Wojewoda lubelski profesor Przemysław Czarnek wziął udział w podpisaniu umowy handlowej spółek zależnych Grupy Azoty SA, które zajmują się wydobyciem i transportem siarki. Umowa ma przynieść korzyści także Zakładom Azotowym Puławy.
 

Niezapomniane melodie w Ciecierzynie

23.02.2017

Wojewoda lubelski profesor Przemysław Czarnek był gościem Finału XII Powiatowego Festiwalu Piosenki Niezapomniane Melodie, który ma na celu promocję kultury hiszpańskiej.
 

Zapraszamy do uczczenia pamięci Żołnierzy Wyklętych

23.02.2017

Modlitwy, składanie kwiatów i palenie zniczy, ale też pokazy filmowe, konferencje naukowe, koncerty oraz konkursy i gry dla młodzieży – wszystko to na terenie woj. lubelskiego w ramach uczczenia pamięci Żołnierzy Niezłomnych.
 

Wojewoda odznaczył pracowników KUL i UMCS

Uroczystość wręczenia odznaczeń państwowych i resortowych pracownikom KUL i UMCS
23.02.2017

Na UMCS i KUL odbyła się uroczystość wręczenia pracownikom odznaczeń państwowych i resortowych osobom zasłużonym w służbie państwu i społeczeństwu.

Pieniądze dla rolników

23.02.2017

Wojewoda Lubelski informuje i jednocześnie przypomina: Każdy rolnik, który chce odzyskać część pieniędzy wydanych na olej napędowy używany do produkcji rolnej powinien zbierać faktury VAT z zakupu oleju napędowego, stanowiące załącznik do wniosku, na któreg

Strony