Wykaz podmiotów prowadzących kursy w zakresie kwalifikowanej pierwszej pomocy na podstawie programu zatwierdzonego przez Wojewodę Lubelskiego - stan na dzień 22 listopada 2017 r. r.

25.06.2015

 

Wykaz podmiotów prowadzących kursy w zakresie kwalifikowanej pierwszej pomocy na podstawie programu zatwierdzonego przez Wojewodę Lubelskiego - stan na dzień 22 listopada 2017 roku

 

 






Lp. Podmiot organizujący kurs adres tel/fax e-mail
1. Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe SPZOZ w Lublinie ul. Spadochroniarzy 8
20-043 Lublin
81 533 77 90
81 533 78 00
sekretariat@pogotowie.lublin.pl
2. Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie ul. Strażacka 7
20-012 Lublin
81 535 12 20
81 532 97 00
kwpsp@straz.lublin.pl
3. Chełmskie Stowarzyszenie Medyczne  „Zdrowie i Edukacja” ul. Szpitalna 50
22-100 Chełm 
512 240 4 51
82 565 26 51 
biuro@zdrowieedukacja.pl
4. MEDIKURS Kamil Kasiak ul. Wodna 13
23-250 Urzędów
696 669 925  medikurs@medikurs.pl
5. Lubelskie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli ul. Dominikańska 5
20-111 Lublin
81 532 92 41
81 534 46 34
lublin@lscdn.pl
6. Ochotnicza Straż Pożarna w Opolu Lubelskim ul. Strażacka 1
24-300 Opole Lubelskie
509 206 226  ospopolelubelskie@o2.pl
7. „Green Way” Sylwia Subik ul. Spółdzielcza 6/61
23-200 Kraśnik
665 011 813  biurogw@gmail.com
8. Agencja Współpracy  i Rozwoju Stowarzyszenia Aktywizacji Społecznej „SAS” ul. Jana Pawła II nr 5
23-300 Janów Lubelski
15 872 24 70  stowsas@wp.pl
9. Zespół Szkół w Ludwinie Ludwin 30a
21-075 Ludwin
81 757 00 43  zsludwin@zsludwin.pl
10. Europejskie Centrum Doradztwa sp. z o.o. ul. Ułanów 7
20-554 Lublin
512 296 960 eurocd@eurocd.pl
11. Fundacja ARS MEDICANDI ul. Mickiewicza 29
24-100 Puławy
792 100 898
81 886 24 18
ars_medicandi@onet.pl
12. Państwowa Szkoła Wyższa im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej Akademickie Centrum Edukacji Ustawicznej ul. Sidorska 95-97
21-500 Biała Podlaska 
83 344 99 60
83 344 99 50 
d.karwacka@pswbp.pl
13. Ochotnicza Straż Pożarna w Nałęczowie ul. Poniatowskiego 12
24-150 Nałęczów
81 501 40 08  osp.naleczow@wp.pl
14. Sendpol Piotr Sendecki Brodzica 39
22-500 Hrubieszów
539 649 539 info@sendpol.pl
15. GLOBAL-MED Jacek Niewęgłowski ul. Kościuszki 38
21-300 Radzyń Podlaski
505 408 516 biuro@global-med.eu
16. DIAMED Monika Niebrzegowska

ul. Ostrowiecka 38

21-300 Radzyń Podlaski

601 760 546 niebrzeg_c@interia.pl
17. Kamil Kociubiński EMERGENCY MEDICAL SERVICE RATOWNICTWO MEDYCZNE I SZKOLENIA ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 4
22-100 Chełm
603 614 299 kamkoc@wp.pl
18. Life-Med Artur Wnuk, Robert Andrzej Kiełbasa, Michał Madej spółka cywilna  ul. T. Kościuszki 4
24-300 Opole Lubelskie 
661 640 031
669 108 287
szkoleniaopolelub@gmail.com