Życzenia z okazji Święta Wojska Polskiego 2017

11.08.2017

Z okazji Święta Wojska Polskiego pragnę złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim dowódcom, oficerom, podoficerom, żołnierzom i pracownikom cywilnym Wojska Polskiego.
 
 
Dziękuję Państwu za profesjonalną, wierną i ofiarną służbę Rzeczypospolitej Polskiej, trwanie na straży pokoju i bezpieczeństwa naszego narodu, a także za dbałość o to, by polska armia nie tylko była skuteczna, ale także cieszyła się społecznym zaufaniem. Doceniam Państwa nieoceniony wkład w życie i rozwój województwa lubelskiego, efektywne współdziałanie ze służbami mundurowymi, gotowość pomocy władzom cywilnym podczas klęsk żywiołowych i zagrożeń oraz zawsze życzliwą i kompetentną współpracę z Lubelskim Urzędem Wojewódzkim w Lublinie podczas realizacji różnorodnych przedsięwzięć. Dziękuję także za świadectwo patriotyzmu wyrażane podczas obchodów uroczystości rocznicowych i świąt państwowych na terenie województwa lubelskiego.
 
 
Życzę, by Państwa codzienna służba – jako wzór zaangażowania w sprawy naszej Ojczyzny – była otaczana społecznym szacunkiem, a także bezpieczna i należycie wynagradzana. Życzę także satysfakcji i dumy z pełnionej misji, pomyślnej realizacji planów i zamierzeń, a także zdrowia, radości oraz wszelkiego dobra w życiu osobistym i rodzinnym.
 
 
Wojewoda Lubelski
Przemysław Czarnek