Wyniki konkursów dla gmin - promocja szczepień przeciw COVID-19

10.11.2021

 
Zostały rozstrzygnięte konkursy dla gmin - zorganizowane w ramach Narodowego Programu Szczepień - które miały zachęcić jak największą liczbę osób do zaszczepienia się przeciw COVID-19. Dzięki konkursom gminy aktywnie promujące szczepienia, mogły uzyskać środki finansowe na przeciwdziałanie COVID-19.
 
Wyniki Konkursu Najbardziej Odporna Gmina 
 
województwo lubelskie: 

  • Stoczek Łukowski - 56,90%
  • gm. w Stężyca - 54,50%
  • Włodawa - 52,33%
  • Terespol - 51,75%
  • Hrubieszów - 50,81%

 
Wyniki Konkurs Rosnąca Odporność 
 
województwo lubelskie:
 
powiat bialski:
1. gm.w Leśna Podlaska 
2. gm.w Rokitno 
3. gm.w Zalesie 
 
powiat biłgorajski:
1. gm.m-w. Frampol 
2. gm.w Łukowa 
3. gm.m-w. Józefów 
 
powiat chełmski:

1. gm.w Białopole 
2. gm.w Dubienka
3.  gm.m-w. Rejowiec 
 
powiat  hrubieszowski:

1. gm.w Dołhobyczów
2. gm.w Hrubieszów
3. gm.w Horodło
 
powiat janowski:

1. gm.w Batorz 
2. gm.m-w. Modliborzyce 
3. gm.w Potok Wielki 
 
powiat krasnostawki:

1. gm.w Fajsławice 
2. gm.w Kraśniczyn 
3.  gm.w Krasnystaw 
 
powiat kraśnicki:

1. gm.w Zakrzówek 
2. gm.w Dzierzkowice 
3. gm.w Trzydnik Duży 
 
powiat lubartowski:

1. gm.w Michów 
2. gm.m-w. Kock 
3. gm.w Niedźwiada 
 
powiat lubelski:

1.gm.m-w. Bychawa 
2. gm.w Garbów 
3. gm.w Borzechów 
 
powiat łęczyński:

1. gm.w Milejów 
2. gm.w Spiczyn 
3. gm.m-w. Łęczna 
 
powiat łukowski:

1. gm. Stoczek Łukowski 
2. gm.w Adamów 
3. gm.w Wola Mysłowska 
 
powiat opolski:

1. gm.w Karczmiska 
2. gm.w Wilków 
3. gm.m-w. Józefów nad Wisłą 
 
powiat parczewski:

1. gm.w Jabłoń 
2. gm.w Dębowa Kłoda 
3. gm.w Sosnowica 
 
powiat puławski:

1. gm.w Końskowola 
2. gm.m-w. Kazimierz Dolny 
3. gm.w Żyrzyn 
 
powiat radzyński:

1. gm.w Kąkolewnica 
2. gm.w Komarówka Podlaska 
3. gm.w Wohyń 
 
powiat rycki:

1. gm.w Stężyca 
2. gm.w Nowodwór 
3. gm.w Ułęż 
 
powiat świdnicki:

1. gm.w Trawniki 
2. gm.m-w. Piaski
3. gm.w Mełgiew 
 
powiat tomaszowski:

1. gm.m-w. Tyszowce 
2. gm.m-w. Łaszczów 
3. gm.w Bełżec 
 
powiat włodawski:

1. gm.w Hańsk 
2. gm.w Hanna 
3. gm.w Wola Uhruska 
 
powiat zamojski:

1. gm.m-w. Zwierzyniec 
2. gm.w Skierbieszów 
3. gm.w Adamów