poniedziałek, Sierpień 17, 2020

 • poniedziałek, 17 Sierpień, 2020

  godz. 11:00
  Podpisanie umowy na realizaję inwestycji pn. Budowa budynku Centrum Powiadamiania Ratunkowego i Dyspozytorni Medycznej w Lublinie przy ul. Wojciechowskiej 1

  Podpisanie umowy na realizaję inwestycji pn. Budowa budynku Centrum Powiadamiania Ratunkowego i Dyspozytorni Medycznej w Lublinie przy ul. Wojciechowskiej 1

  Data: 

  poniedziałek, 17 Sierpień, 2020

  Godzina: 

  11:00

  Miejsce: 

  Lubelski Urząd Wojewódzki w Lublinie, ul. Spokojna 4, Sala Kolumnowa,

  Opis wydarzenia: 

  W Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim w Lublinie odbędzie się uroczystość podpisania umowy na realizację inwestycji pn. "Budowa budynku Centrum Powiadamiania Ratunkowego i Dyspozytorni Medycznej w Lublinie przy ul. Wojciechowskiej 1".
   
  Inwestycja będzie realizowana na nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa, oddanej w trwały zarząd Lubelskiemu Urzędowi Wojewódzkiemu, która dotychczas była wykorzystywana jako baza transportowa - zabudowana garażami i magazynami. W ramach inwestycji, po uprzedniej rozbiórce istniejących budynków, powstanie budynek administracyjno-biurowy, w ktorym będzie funkcjonowało Centrum Powiadamiania Ratunkowego i Dyspozytornia Medyczna. Środki na realizację inwestycji zostały zabezpieczone z budżetu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Wojewody Lubelskiego.
   
  W uroczystości podpisania umowy wezmą udział: wojewoda lubelski Lech Sprawka, dyrektor generalny Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie Agata Grula oraz przedstawiciele wykonawcy - Zakładu Usług Budowlano-Handlowych NOWBUD A. Nowak, E. Bracki Sp. Jawna.

  Organizatorzy: 

  Lubelski Urząd Wojewódzki w Lublinie