czwartek, Październik 15, 2020

 • czwartek, 15 Październik, 2020

  godz. 11.00
  Wojewódzkie uroczystości Dnia Edukacji Narodowej

  Wojewódzkie uroczystości Dnia Edukacji Narodowej

  Data: 

  czwartek, 15 Październik, 2020

  Godzina: 

  11.00

  Miejsce: 

  LUW w Lublinie, ul. Spokojna 4, Sala Kolumnowa

  Opis wydarzenia: 

  Informujemy, że z uwagi na panującą sytuację epidemiczną wojewódzkie obchody Dnia Edukacji Narodowej będą miały w tym roku charakter symboliczny.
   
  Podczas  uroczystości, która odbędzie się w Sali Kolumnowej Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego wojewoda lubelski Lech Sprawka i lubelski kurator oświaty Teresa Misiuk wręczą wyłącznie krzyże zasługi (6 osób), a odznaczenia państwowe, resortowe i nagrody - kolejnej  6. osobowej grupie reprezentującej wszystkich nauczycieli, którym przyznano medale za długoletnią służbę, Medal Komisji Edukacji Narodowej, nagrodę Ministra Edukacji Narodowej i Lubelskiego Kuratora Oświaty.
   
  Wręczenie przyznanych w 2020 roku odznaczeń państwowych i resortowych odbędzie się w innym terminie, dyplomy przyznanych nauczycielom nagród zostaną przekazane poprzez dyrektorów szkół i placówek.
   
  Jednocześnie informujemy, że w roku 2020 odznaczenia państwowe, resortowe oraz nagrody MEN i LKO otrzymało 442 nauczycieli. Pełna lista odznaczonych i nagrodzonych osób znajduje się na stronie internetowej KO w Lublinie.
   
  Uwaga!
  Zostanie wyodrębniona specjalna strefa dla mediów, nie będzie możliwości podchodzenia do uczestników wydarzenia.

  Organizatorzy: 

  Kuratorium Oświaty w Lublinie, LUW w Lublinie