Festyn rodzinny w Uścimowie Starym

Data: 

sobota, 3 Sierpień, 2019

Godzina: 

16.45

Miejsce: 

Stary Uścimów 43 (teren pomiędzy Szkołą Podstawową a Jeziorem Maśluchowskim)

Opis wydarzenia: 

W Starym Uścimowie pod Lubartowem odbędzie się festyn rodzinnyz udziałem m.in. ministra Krzysztofa Michałkiewicza i wojewody lubelskiego Przemysława Czarnka.
 
Festyn rozpocznie się o godzinie 15.00 i potrwa do  22.00. Będą występy kabaretu, zespołów muzycznych i pokaz laserowy. Elementem spotkania będą biegi dorosłych i dzieci na trasie Krasne Remiza OSP – Stary Uścimów 43. Start biegu głównego rozpocznie się o godz. 15.00, o godz. 16.00 przewiedziany jest start biegu młodzików.
 
O godz. 16.45 na scenie głównej rozpocznie się oficjalna część spotkania. Po powitaniu gościu głos zabiorą m.in. minister Michałkiewicz i wojewoda Czarnek. Następnie wręczone zostaną nagrody dla najlepszych zawodników Biegu.
 
Wojewoda obecny będzie od 16.45 do ok. 17.30.
 
Do Uścimowa dotrze Bus akcji informacyjnej „Rodzina 500+”. Podczas spotkania wojewoda Czarnek i pracownicy LUW będą informować o rozszerzeniu rządowego programu i zachęcać do składania wniosków o świadczenie, które przysługuje już także na pierwsze dziecko. Wnioski od wczoraj (1 sierpnia) można składać w wersji papierowej.

Organizatorzy: 

Gmina Uścimów