Otwarcie nowej Sali Obsługi Klienta NFZ w Lublinie

Data: 

środa, 3 Czerwiec, 2020

Godzina: 

11:00

Miejsce: 

Część I: Siedziba Lubelskiego OW NFZ w Lublinie, ul. Szkolna 16, część II: Sala Obsługi Klientów NFZ w Lublinie, ul. Nadstawna 2-4.

Opis wydarzenia: 

Z udziałem wojewody lubelskiego Lecha Sprawki odbędzie się otwarcie nowej Sali Obsługi Klienta NFZ w Lublinie.
 
Sala Obsługi Klientów Lubelskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ w Lublinie przenosi się z budynków przy ul. Szkolnej 16 i ul. Marii Koryznowej 2d do lokalizacji przy ul. Nadstawnej 2-4. Bezpośrednia obsługa klientów, jeszcze w ograniczonym zakresie w związku ze stanem epidemicznym, została wznowiona w nowym miejscu od 25 maja br. Przygotowano 15 odpowiednio wydzielonych stanowisk bezpośredniej obsługi oraz dużą, wygodną poczekalnię i stanowisko komputerowe, biletomat i system informowania o zajmowanym miejscu w kolejce. Sala Obsługi Klientów została przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.
 
Program spotkania:
 
Część I.  Siedziba Lubelskiego OW NFZ w Lublinie
11.00  - Spotkanie z udziałem Adama Niedzielskiego, prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia, Lecha Sprawki, wojewody lubelskiego i Karola Tarkowskiego, dyrektora Lubelskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ w Lublinie
Część II.  Sala Obsługi Klientów NFZ
11.40 - Zwiedzanie nowej Sali Obsługi Klientów NFZ
12.15-12.45- Briefing prasowy dot. sytuacji epidemicznej w regionie z udziałem: Adama Niedzielskiego prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia, Lecha Sprawki wojewody lubelskiego i Karola Tarkowskiego dyrektora Lubelskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ w Lublinie.

Organizatorzy: 

Lubelski Oddział Wojewódzkiego NFZ