Podpisanie i wmurowanie aktu erekcyjnego pod budowę nowej siedziby Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Lubartowie

Data: 

piątek, 6 Wrzesień, 2019

Godzina: 

14.00

Miejsce: 

Plac budowy w Lubartowie przy ul. Gen. Kleeberga

Opis wydarzenia: 

Z udziałem wojewody lubelskiego Przemysława Czarnka odbędzie się uroczyste podpisanie i wmurowanie aktu erekcyjnego pod budowę nowej siedziby Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Lubartowie.
 
Spotkanie zapoczątkuje złożenie meldunku i podniesienie flagi państwowej. Po zabraniu głosu przez mł. bryg. Tomasza Podkańskiego, komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Lubartowie, nastąpi podpisanie i symboliczne wmurowanie aktu erekcyjnego. Wydarzenie zakończy się ok. godz. 15. Przewidziane jest wystąpienie wojewody lubelskiego.
 
W ramach inwestycji powstanie budynek Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej z jednostką ratowniczo-gaśniczą i budynek bazy ratowniczo-gaśniczych kontenerów wymiennych z myjnią, wspinalni z dobiegiem, sportowego boiska wielofunkcyjnego, budynku śmietnika wraz z agregatem prądotwórczym, wiaty rowerowej, placów manewrowych i parkingów, dwóch masztów flagowych, instalacji i infrastruktury technicznej wraz ze zbiornikiem, ogrodzenia terenu.

Organizatorzy: 

Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Lubartowie