Regionalna Konferencja Banku Gospodarstwa Krajowego „Biznes. Samorząd. Rozwój regionalny”

Data: 

czwartek, 3 Październik, 2019

Godzina: 

10.00

Miejsce: 

Lublin, Lubelskie Centrum Konferencyjne, sala S7, piętro 4, ul. Artura Grottgera 2

Opis wydarzenia: 

W Lubelskim Centrum Konferencyjnym odbędzie się Regionalna Konferencja Banku Gospodarstwa Krajowego „Biznes. Samorząd. Rozwój regionalny”.
 
Zaproszonych gości powita dyrektor regionu BGK Tomasz Bembenek i marszałek województwa lubelskiego Jarosław Stawiarski. Podczas spotkania przewidziany jest specjalny przekaz premiera Mateusza Morawieckiego do uczestników konferencji.
 
Gościem specjalnym debaty będzie wojewoda lubelski Przemysław Czarnek, który zaprezentuje referat: „Narodowy holding spożywczy jako recepta na problemy w rolnictwie”.
 
Przewidywany udział wojewody w konferencji do ok. godz. 10.40.
 
 
 
Celem konferencji jest dyskusja na temat przemian gospodarczych, społecznych i ekonomicznych, zachodzących zarówno na poziomie regionalnym, jak i lokalnym a także trendów wpływających na rozwój sektora prywatnego. Ponadto, wydarzenie wpisane jest w cykl sześciu całodziennych konferencji uwzględniających specyfikę i potrzeby konkretnego regionu, lokalnych władz w zakresie finansowania inwestycji na szczeblu lokalnym, pozyskiwania środków oraz pozostałych aspektów wpisujących się zakres działalności na linii Samorząd – Bank Gospodarstwa Krajowego – Biznes.
 
Konferencja ma stworzyć okazje do wymiany kontaktów, szczegółowego omówienia kwestii związanych z Partnerstwem Publiczno-Prywatnym stanowiącym spoiwo pomiędzy samorządem a biznesem oraz zasięgnięcia kompleksowych informacji odnośnie produktów bakowych w specjalnie przygotowanej strefie informacyjnej.

Organizatorzy: 

Bank Gospodarstwa Krajowego