IV Konferencja w ramach Ogólnopolskiej Debaty "Wspólnie dla zdrowia" organizowana przez Ministerstwo Zdrowia 17.01.19 r. w Lublinie

02.01.2019

17 stycznia 2019 r. na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie odbędzie się kolejna konferencja w ramach debaty „Wspólnie dla Zdrowia”. Eksperci będą dyskutować na temat roli kadr w systemie ochrony zdrowia. W dotychczasowej dyskusji uczestnicy konferencji starali się określić zadania, zasady działania i strukturę systemu ochrony zdrowia w Polsce. Szczegółowo omawiano funkcjonowanie podstawowej opieki medycznej i opieki wysokospecjalistycznej, a także sposoby zarządzania tymi systemami na poziomie regionalnym i ogólnopolskim. Dyskusja dotyczyła także sposobów finansowania ochrony zdrowia.

 

Podczas konferencji w Lublinie zostaną omówione trzy obszary tematyczne: kształcenie przed– i podyplomowe kadr, medycznych, nowe zawody w medycynie – ich rola i miejsce w systemie ochrony zdrowia oraz wynagrodzenia w ochronie zdrowia.

 

W załączeniu znajdą Państwo szczegółową agendę wydarzenia, zaproszenie do wzięcia udziału w spotkaniu oraz informacje o programie.

Zaproszenie

Link do rejestracji: http://wspolniedlazdrowia.com/zarejestruj-sie/

Więcej o programie: http://wspolniedlazdrowia.com