Konkurs plastyczny „KARTKA WIELKANOCNA”

29.03.2017

Znamy już lauretaów konkursu plastycznego na najpiękniejszą Kartkę Wielkanocną. O wyłonieniu zwycięzców konkursu zdecydowała Komisja powołana przez Wojewodę Lubelskiego. Spośród zakwalifikowanych do Konkursu prac, Komisja wybrała po trzy kartki w następujących kategoriach wiekowych:
- I kategoria wiekowa – do 6 r. ż.;
- II kategoria wiekowa – od 7 r. ż. do 12 r. ż.;
- III kategoria wiekowa – powyżej 13 r. ż.
 
Autorzy najlepszych prac otrzymają nagrody ufundowane przez Wojewodę Lubelskiego. Uroczysta gala z wręczeniem nagród oraz wystawa wszystkich nadesłanych prac (w holu głównym Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie, przy ul. Spokojnej 4) oraz odbędzie się w I połowie kwietnia br.
 
Wyniku konkursu
 
***
 
Konkurs Wojewody Lubelskiego adresowany był do wychowanków całodobowych placówek opiekuńczo-wychowawczych oraz wychowanków placówek wsparcia dziennego, funkcjonujących na terenie województwa lubelskiego.
Uczestnicy konkursu mieli  za zadanie zaprojektować i samodzielnie wykonać jedną Kartkę Wielkanocną w formacie A4 (jednostronną), inspirowaną tradycjami i zwyczajami Świąt Wielkanocnych. Dopuszczalnymi technikami było: malowanie i rysowanie. W konkursie brały udział tylko prace wykonane indywidualnie, które nie naruszały żadnych praw autorskich.