Spotkanie informacyjne dotyczące Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich oraz Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich

10.12.2018

Serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne dotyczące Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich, edycja 2019, oraz Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich, które odbędzie się dnia 17 grudnia (poniedziałek) o godz. 11:45 w sali Kolumnowej w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim w Lublinie przy ul. Spokojnej 4.
 
 
Fundusz Inicjatyw Obywatelskich (FIO) to rządowy Program dotacyjny dla organizacji pozarządowych, w ramach którego dofinansowywane są projekty wpisujące się w cel, jakim jest zwiększenie zaangażowania obywateli i organizacji pozarządowych w życie publiczne. Z kolei celem strategicznym Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich (PROO) jest budowa silnego, sprawnego, różnorodnego i niezależnego sektora organizacji obywatelskich.
 
 
Podczas spotkania przedstawiciel Narodowego Instytutu Wolności-Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego przybliży regulamin konkursu FIO 2019, założenia programu PROO oraz odpowie na pytania związane z tymi programami.
 
 
Zapisy na spotkanie trwają do dnia 14 grudnia (piątek) do godz. 12:00 włącznie na adres:
brybak [at] lublin.uw.gov.pl